Moduły ścienne Trekke

Od podłogi do sufitu
- docinamy dopasowując do wysokości Twojej ściany
- wykonane z naturalnego drewna
- łatwe w utrzymaniu i konserwacji
- zabezpieczone powłoką ochronną
- lekkie i łatwe w montażu na klipsy, klej lub wkręty
- możliwość integracji z oświetleniem LED

Grubość:
- 26 mm

Wymiar modułu:
- 50 cm na 280 cm

Cena za m² brutto:
- 1 335,71 zł/m²

Jeżeli nie wiesz ilu modułów potrzebujesz na swoją ścianę, napisz do nas: biuro@wallmix.pl lub zadzwoń: 519 516 520 - chętnie doradzimy.

  • Cena netto: 1 520,33 zł 1 870,00 zł
  • szt.

Opis

Moduły Trekke to duże frezowane dębowe panele ścienne. Pojedynczy moduł Trekke to panel z pionowymi, równoległymi wzorami o przekroju trójkątnym o wymiarach: 50 cm szerokości i 280 cm wysokości. Wysokość 280 cm daje możliwość dopasowania (docięcie na wymiar) modułu do wysokości większości wnętrz. Moduły zabezpieczone są powłoką ochronną co gwarantuje trwałości na lata. Do produkcji użyto najlepszej jakości ekologicznych materiałów takich jak: naturalne drewno dębowe. Całość poddana została precyzyjnemu i dokładnemu wykończeniu. Moduły ścienne można układać obok siebie tworząc jednolitą powierzchnię lub łączyć ze sobą różne modele tworząc unikatowe wzory. Moduły ścienne można montować do ściany za pomocą kleju lub klipsów montażowych. Stosując dedykowany system klipsów montażowych CLIP-ON możemy uzyskać odsuniętę od ściany portale, oświetlające pomieszczenie światłem LED. W tej samej kolekcji drewnianych modułów ściennych oferujemy także modele: Rolle (frez w kształcie półwałka) i Paralle (w kształcie prostokąta).

 

Wymiary, materiały i kolorystyka

Wymiary
  - 50cm x 280cm
Na zamówienie możliwość docięcia do konkretnego rozmiaru.

Materiał wykonania
  - moduły pokryte są obustronnie 6 mm naturalnym drewnem dębowym.

Kolor
  - Natural - naturalny dąb zabezpieczony powłoką ochronną.
Moduły pokryte są naturalnym dębowym obłogiem, z tego względu mogą nieznacznie różnić się odcieniem oraz wzorem słojów.

 

 

Gwarancja i dostawa


Na produkt obowiązuje 24 miesięczna gwarancja. Termin realizacji zamówienia wraz z dostawą: 14 - 28 dni.

470,00 brutto - transport z zabezpieczeniem.

 

Docinamy na wymiar

 

Oferujemy możliwość fabrycznego docięcia modułów w cenie 149 zł za moduł. Docięta krawędź zostaje fabrycznie zeszlifowana i zalakierowana.

 

Jak zamówić?


Panele mogą Pańtwo zamówić za pośrednictwem strony lub wysyłając nam email na biuro@wallmix.pl lub telefonicznie: 519 516 520.

Jeżeli przed zakupem chcieliby Państwo skonsultować się z naszym architektem, prosimy o telefon: 519 516 520 lub email:
- obliczymy potrzebną ilość modułów
- zaproponujemy kompozycję
- doradzimy.


Wzorniki

Możliwość zamówienia wzornika dowolnego modelu. W przypadku zakupu wybranego modelu cena wzornika będzie odliczona od całkowitej ceny zamówienia. Dodatkowo w przypadku odesłania niezniszczonych wzorników w przeciągu 14 dni, zwracamy ich koszt minus kwota przesyłki.

Wzorniki modułów Rolle, Trekke, Paralle. Wallmix.

 

Montaż

 

Ze względu na materiał wykonania panel możemy montować za pomocą: kleju, wkrętów, oraz jedynego w swoim rodzaju dedykowanego systemu klipsów montażowych CLIP-ON

Cena za usługę montażową (opcjonalnie) - wycena idywidualna (w zależności od ilości modułów i lokalizacji).

9,50 zł brutto - 1 komplet klipsów montażowych CLIP-ON (sugerowana ilość kompletów klipsów na moduł: 6-8).
27,00 zł - znacznik.
Montaż na klej: sugerowany klej montażowy: Mamut.

 

Montaż systemem klipsów CLIP-ON, zalety i opcja LED

Clip On Wallmix

System montażowy CLIP-ON daje możliwość utworzenia między ścianą a panelem dylatacji, a jednocześnie dzięki znacznikom montażowym panele idealnie przylegają do siebie tworząc spójną całość. System montażowy jest bardzo solidny i nie pozwala panelom na tzw. rozchodzenie się między sobą tak jak to może się zdarzyć w przypadku kleju. Dzięki systemowi CLIP-ON panele są mocno przytwierdzone do ściany ale zawsze przy użyciu odpowiedniej siły można je wyczepić i wczepić ponownie.

Dylatacja pomiędzy modułami ściennymi a ścianą nie tylko pozwala "oddychać" ścianie, ale także daje możliwość montażu dedykowanego systemu oświetlania LED i przymocowania z tyłu za dekoracją transformatora bez konieczności ukrywania go w jakiejś specjalnie przygotowywanej zabudowie gipsowo-kartonowej. Dyskretna przerwa pomiędzy ścianą a panelami zapewnia doskonałą wentylację transformatora i samej taśmy LED. Montaż paneli ściennych za pomocą systemu klipsów CLIP-ON daje możliwość wielokrotnego wyczepiania i wczepiania całych modułów ściennych, co pozwoli w razie awarii na wymianę zużytego oświetlenia, lub transformatora.